MÜŞTERİ YORUMLARI

B & B AVUKATLIK BÜROSU
Mustafa Kemal BATUR
Yurt dışında beğendiğimiz bir tasarım için yabancı bir firma ile irtibata geçtik. Aynı tasarımdan istediğimizi söylediğimizde fiyatın tam olarak 20 bin dolar olduğunu bize söylediler. Bir web sitesi için oldukça yüksek bir ücretti. Kısa bir araştırma sonrasında elif hanım ile karşılaştık ve bize aynı tasarımı çok daha uygun bir fiyata yapacağını söylediğinde inanamadık. Üstelik siteyi çok kısa bir sürede teslim etmesi de bizi bir hayli şaşırttı. Elif hanıma çok teşekkür ediyoruz.
HABİR GIDA
Timuçin YAPRAK
Daha önceden web sitesi yaptıran arkadaşımızın vasıtası ile Elif hanım ile tanıştık. Kendisine istediğimiz bir e-ticaret sitesinin nasıl olması gerektiğini anlattık ve çok kısa sürede tüm isteklerimiz ile sitemizi yayına aldı. Hızından ve titizliğinden dolayı kendisine çok teşekkür ediyoruz.MAGIC CAR CARE
Fatih KELEŞ
Web sitesi ve firma ismi ile ilgili bu zamana kadar bir çalışmam olmadı. İnternet ile de aram fazla iyi değildir. Bir gün aracını tamir ettirmek için Elif hanım ofisimize geldi. Tabela olsun afişler olsun profesyonel bir görüntüde olmadığı için herkes gibi Elif hanımında dikkatini çekti. Genel de ben bu tarz şeylere pek önem vermem ama Elif hanımın anlattıklarından sonra sunduğu teklife hayır demek benim ve şirketim için büyük bir haksızlık olacaktı. Öncelikle işime en yakışacak şekilde bir firma ismi önerdiler ve bunların ardından logo tasarımları tabela tasarımı afişler ve akabinde bir web sitesi çalışması başlatıldı. Şimdi ofisime gelen herkes ismi ve logoyu çok beğeniyor. Bunların dışında web siteniz var mı diye soran müşterilerimize artık gönül rahatlığı ile sitemizin adresini veriyoruz.
NB STORKJOKKEN
Musa TASBAS
Norveç de web site yaptırmak oldukça pahalı bir işlem. Google üzerinde araştırmalarım sonucunda webhey firması ile karşılaştım. Ve Türkiye de ki fiyatlara göre en uygun fiyatı veren elif hanımın bize sunduğu teklifleri değerlendirip bir rent a car sitesi yaptırmaya karar verdik. Tüm içtenliği ve kısa sürede siteyi teslim etmesinden dolayı çok teşekkür ediyoruz.


YAZARLAR İNŞAAT
Yüksel EROĞLU
Elif hanıma yaptığı site ve logo için çok teşekkür ediyoruz. Bundan sonraki işlerimizde Webhey tercihimiz olacak.
TERAP-İST TERAPİ
Prof.Dr.A.Ertan TEZCAN
Öğrencilerime göndereceğim makale işlemlerini İnternet sitemin üzerinden yaparak hem kendi videolarımı yükleyip hem de makalelerimi yayınlayarak tek bir tıkla herkesin ulaşmasını sağlamış oluyorum. Elif hanıma sade tasarımı ve kısa sürede iş teslim etmesi açısından tebrik ediyorum.

DEVA OSGB
Nedim TİRYAKİ
2010 yılından bu yana açtığım firmaları İnternet üzerinden tanıtmak için webhey firması ile çalıştım. Her sitede yaptıkları ayrı tasarımlar ve dinamik içerikler ile ilgili birbirinden bağımsız işler ortaya koydukları için Elif hanıma çok teşekkür ediyorum.
KANLICA YOĞURDU
Köksal TOPCU
Önceleri bir yoğurtçunun web sitesi mi olur diye düşünüyordum. Ancak elif hanımın anlattıklarından sonra firmam için en doğru karar olan bir web sitesi yaptırma işine girişmiş oldum. İyi ki de bu işlemleri için Elif hanımın önerilerini takip etmişim. Firmam şimdi İnternet üzerinden de satış yapıyor. Üstelik ülkenin dört bir yanına.
DEMİRKAYA SİGORTA
Mehmet Ziya DEMİRKAYA
İlk önce lojistik firmamıza web sitesi yaptırdığımız Webhey ile, sonrasından Sigorta firmamıza web sitesi yaptırarak işlerimizi profesyonelliğe taşımış olduk. Kısa sürede teslim etmesine ve özverili çalışmalarından dolayı elif hanıma çok teşekkür ediyoruz.
ALVİNA MİMARLIK
Semih GÜRZ
Mimarlık ve dekorasyon konusunda istediğimiz bir sitenin daha da fazlasını tasarlayarak yayına sokan webhey’e çok teşekkür ediyoruz./div>
NEDEN BİZ?

Gelişmiş içerik yönetim sistemi özel yönetim paneli sayesinde web sitenizi her an her yerden ve tüm cihazlardan kolaylıkla yönetin!

Web siteniz de yaşayacağınız her sorunu 7/24 destek hattından whatsapp üzerinden sorabilirsiniz.

Diğer firmalara kıyasla piyasada en uygun fiyatla hizmet veriyoruz. Ayrıca her sene site yenileme parası altında alınan ücretleri WEBHEY Web Tasarımda hiç bir zaman ödemiyorsunuz.

Size tasarım hazırlarken kendi işimiz gibi sahiplenip her zaman "daha iyi ne olabilir" sloganı ile hareket ederek hayalinizdeki tasarımları hayata geçiriyoruz.

img2